Międzynarodowa, polska telewizja, nowości i filmy całą dobę, relacje sportowe, programy dla dzieci, zagraniczne audycje radiowe – wszystko to było kiedyśmarzeniem stało się rzeczywistością wraz z pojawieniem się usług PolskyTV.
PolskyTV – innowacyjne podejście do telewizji internetowej. Nowe technologie przetwarzania strumienia cyfrowego dają możliwość oglądania polskiej telewizji zarówno na ekranie telewizora jak również na monitorze komputera i wielu innych urządzeń mobilnych (np. iPhone, iPad)

 Zamówić niezbędny do oglądania sprzęt i przeczytać instrukcje podłączania telewizji internetowej można bezpośrednio na naszej stronie.

Cyfrowa polska telewizja z niemieckimi standardami jakości szybko podbija świat i otwiera nowe horyzonty. Dołącz do nas i upewnij się, że PolskyTV – to więcej, niż możesz się spodziewać!

PolskyTV wykorzystuje jedna z najbardziej zaawansowanych technologii – telewizje internetowa IPTV.  PolskyTV to interaktywna telewizja cyfrowa, która mozna odbierac wszedzie tam, gdzie jest dostep do Internetu. Sposób podlaczenia do inernetu nie ma przy tym znaczenia, jedynym warunkiem odbioru jest dosc stabilne i szybkie polaczenie bez ograniczen (Flatrate), które jest standardem w prawie wszystkich krajach rozwinietych.

   Cyfrowy strumien wideo wysylany jest z serwera PolskyTV przez internet do urzadzen odbiorczych (modem lub router), a nastepnie do komputera lub dekodera STB (Set-Top-Box). Tak wiec, mozna wybrac czy ogladac telewizje na domowym komputerze/ laptopie czy kupic dekoder STB i uzywac go do ogladania telewizji internetowej na ekranie telewizora.

PolskyTV – to 40 kanalów telewizyjnych i 8 kanalów radiowych !
Archiwum i przewijanie: 
Funkcja ta pozwala wywolac i ogladac ulubione programy nieograniczona ilosc razy w ciagu  2 tygodni od czasu emisji.
Opóznienie emisji (Timeshift) 
Funkcja ta pozwala miszkancom róznych stref czasowych ogladac w dogodnym dla siebie czasie polskie programy, które sa nadawane w czasie srodkowoeuropejskim (CET)
Telewizja bez granic 
Nasze uslugi dostepne sa w dowolnym miejscu na swiecie gdzie jest dostep do internetu, nie potrzbne sa ani antena satelitarna ani kable.
24/7
Nasze uslugi dostepne sa dla wszystkich rodzajów abonamentów 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu!