O PROJEKCIE SKLEP SPEED TEST KONTAKT Partnerstwo z PolskyTV

 

Multiroom

11-06-14

 

Szanowy Użytkowniku !

Mamy przyjemność ogłosić wprowadzenie długo oczekiwanej opcji "Multiroom".  Dzięki niej, można pojedynczą subskrybcję Polsky.TV użyć na 3 urządzeniach jednocześnie. Od teraz, jeśli posiadasz w domu drugi telewizor, nie musisz kupować kolejnego abonamentu tylko po to, aby mieć niezależny dostęp do PolskyTV na dwóch lub trzech telewizorach. "Multiroom" sprawia, że polska telewizja jest dostępna w każdym pomieszczeniu w domu .

Co warto wiedzieć o "Multiroom" ?

"Multiroom" działa dla wszystkich rodzajów abonamentów i nie musi być aktywowany oddzielnie .

Każdy telewizor, na którym ma być używany PolskyTV, wymaga osobnego dekodera, który można zamówić w naszym sklepie internetowym w przystępnej cenie .

Aby skorzystać z subskrypcji na dwóch lub trzech urządzeniach, trzeba posiadać dwa lub trzy razy większą przepustowość połączenia internetowego. Aby przeglądać kanały telewizyjne w standardowej jakości (SD) dla 1 telewizora, zalecamy połączenie internetowe o szybkości co najmniej 4 Mbit/s. Kanały w jakości HD - co najmniej 8 Mbit/s.  Gdy używasz dwóch  telewizorów, wskaźniki te powinny być 8 Mbit/s dla kanałów SD i 16 Mbit/s dla HD- kanałów. Kiedy korzystasz z trzech telewizorów - 12 Mb/s (SD) i 24 Mbit/s (HD) .

Jednoczesne korzystanie z abonamentu na wielu urządzeniach jest możliwe tylko pod warunkiem, że wszystkie urządzenia mają dostęp do Internetu za pośrednictwem tej samej linii. Po prostu, muszą one być podłączone do tego samego routera .

Używanie "Multiroom" jest możliwe dla wszystkich typów urządzeń kompatybilnych z PolskyTV. Odbiornik, urządzenia mobilne posiadające aplikację PolskyTV lub PolskyTV Player (na komputerze). 

Proszę zwrócić uwagę, iż opcja "Multiroom" jest wersją próbną. Z tego powodu początkowo mogą pojawiać się drobne błędy, które będziemy jak najszybciej eliminować.

PolskyTV

 

 

Service is provided by Polsky Multimedia Group Ltd.